kotły gazowe kondensacyjne

KOTŁY GAZOWE KONDENSACYJNE

KOTŁY GAZOWE KONDENSACYJNE

Kotły gazowe kondensacyjne

Wykonujemy montaż najlepszych na rynku dostępnych kotłów gazowych. Marki kotłów takich jak: De Dietrich, Viessmann, Auer. To marki, które montujemy oraz niektórych z nich jesteśmy autoryzowanym partnerem późniejszych ich przeglądach, serwisie.

Bardzo ważne jest doświadczenie i znajomość kotła danego producenta. To gwarantuje poprawne, zgodnie z normami działanie kotła gazowego oraz gwarancję producenta. Przed rozpoczęciem montażu doradzamy i konsultujemy z klientem odpowiednie wyposażenie kotłowni tak, aby stanowiło bezpieczne i stabilne źródło ciepła dla domowników.

 

 

Serwis kotłów gazowych kondensacyjnych

Serwisujemy  kotły VIESSMANN, DE DIETRICH, AUER. Gwarantujemy przez to niezawodność i długi okres użytkowania. Regularne przeglądy i prace konserwacyjne przynoszą długą i nisko kosztowną eksploatację. To przyczynia się do oszczędnego i zdrowego dla środowiska zachowania.

 

 

Inne kotły gazowe kondensacyjne

KBI INSTAL zajmie się również doborem innego kotła do grzania domu skoro brak gazu jest problemem. Oferowane przez nas kotły spełniają najnowszą normę emisji spalin, dopasujemy kocioł nawet do niewielkich rozmiarów kotłowni. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia problemu z doborem odpowiedniego źródła ciepła dla twojej instalacji.    

 

Ulotki do pobrania

Kotły gazowe kondensacyjne Auer

 

 

 

 

 

Nasza galeria

KONTAKT 

Adres

Ul. Żytnia 3A, 05-135 Wieliszew

Telefon