Wykonujemy montaż najlepszych na rynku dostępnych kotłów, pieców gazowych. Ponad 15 marek kotłów takich jak:

De Dietrich, Viessmann, Termet, Buderus, Junkers, Zębiec, Ferroli, Vaillant, Sas, Saunier Duval, Klimosz, Defro, Immergas, Beretta, Ariston to marki, które obsługujemy i serwisujemy.

Bardzo ważne jest doświadczenie i znajomość kotła / pieca danego producenta. To gwarantuje poprawne, zgodnie z normami działanie kotła / pieca gazowego oraz gwarancję producenta kotła / pieca. Przed rozpoczęciem montażu doradzamy i konsultujemy z klientem odpowiednie wyposażenie kotłowni tak, aby stanowiło bezpieczne i stabilne źródło ciepła dla domowników.

instalacja pieca Legionowo Wieliszew Serock Nowy Dwór Mazowiecki

Serwis kotłów / pieca gazowego

Serwisujemy wyżej wymienione kotły / piece. Gwarantujemy przez to niezawodność I długi okres użytkowania. Regularne przeglądy i prace konserwacyjne przynoszą długą i nisko kosztowną eksploatację. To przyczynia się do oszczędnego i zdrowego dla środowiska zachowania.

KBI INSTAL - Bartłomiej imiołek

Nasza firma udziela pięcioletnią gwarancję na wszystkie usługi wykonane przez nas. Gwarancja obowiązuje tylko nowe instalację z przeglądami wykonanymi przez nas raz w roku w czasie trwania gwaracji.

12

Świąt wesołych i zdrowych,
wyzwań w życiu nowych.
Uśmiechu i marzeń spełnienia,
mniej biegania, więcej wytchnienia.
Radosnych świąt Bożego Narodzenia!

Życzy Firma KBI INSTAL

Przewiń do góry
Przegląd kotów gazowych

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem, naprawą i konserwacją kotłów, pieców gazowych firm Viessmann, De Dietrich, Termet oraz Beretta. Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń gazowych. 

Nie czekaj aż kocioł przestanie działać umów się na przegląd !

instalacja pieca Legionowo Wieliszew Serock Nowy Dwór Mazowiecki