KBI INSTAL Bartłomiej Imiołek

KBI INSTAL świadczymy kompleksowe usługi w zakresie wykonywania instalacji wod kan. Przed rozpoczęciem prac budowalnych wykonujemy plan instalacji wodno – kanalizacyjnej. Plan służy do rozmieszczenia w sposób funkcjonalny wszystkich urządzeń w domu lub w mieszkaniu. Kolejnym etapem są prace budowlano – montażowe.

Przy pracach montażowych wykorzystujemy materiały, które sprawdziły się w wielu poprzednich pracach instalacyjnych. Cenimy sobie jakość i przystępność cen, tak aby klient otrzymał usługę, która będzie niezawodna i służyła mu przez wiele lat.

Zawsze dbamy o najlepszą obsługę klienta, aby jego zadowolenie było efektem dobrej opinii dla nas. Dzięki temu istniejemy już ponad 50 lat na rynku. Wiele firma, instytucji oraz osób indywidualnych przekonało się o tym, że umiemy fachowo podejść do każdego zlecenia.

hydraulik Serock Wieliszew Legionowo Nowy Dwór Mazowiecki

KBI INSTAL - Bartłomiej imiołek

Nasza firma udziela pięcioletnią gwarancję na wszystkie usługi wykonane przez nas. Gwarancja obowiązuje tylko nowe instalację z przeglądami wykonanymi przez nas raz w roku w czasie trwania gwaracji.

12

Świąt wesołych i zdrowych,
wyzwań w życiu nowych.
Uśmiechu i marzeń spełnienia,
mniej biegania, więcej wytchnienia.
Radosnych świąt Bożego Narodzenia!

Życzy Firma KBI INSTAL

Przewiń do góry
Przegląd kotów gazowych

Od kilkunastu lat zajmujemy się montażem, naprawą i konserwacją kotłów, pieców gazowych firm Viessmann, De Dietrich, Termet oraz Beretta. Oferujemy profesjonalny serwis urządzeń gazowych. 

Nie czekaj aż kocioł przestanie działać umów się na przegląd !

instalacja pieca Legionowo Wieliszew Serock Nowy Dwór Mazowiecki