Realizacje instalacji HVAC: pompy ciepła, klimatyzacja, ogrzewanie

Realizacje instalacji HVAC KBI INSTAL Wieliszew

Realizacje instalacji HVAC: nasze projekty na Mazowszu

Ponad 1500 zrealizowanych projektów: pompy ciepła, klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe, rekuperacja i kotły gazowe.

Realizacje instalacji HVAC na terenie Warszawy i Mazowsza

Realizacje instalacji HVAC to najlepsza wizytówka naszej firmy. Każdy projekt kończymy pełną dokumentacją fotograficzną, dzięki czemu możesz zobaczyć dokładnie jak wyglądają nasze instalacje. Poniżej prezentujemy wybrane realizacje z ostatnich lat. Obejmują one pompy ciepła, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe, rekuperację i kotły gazowe.

Jako certyfikowany partner Panasonic Aquarea i Mitsubishi Electric Ecodan każdą instalację wykonujemy zgodnie z wytycznymi producenta. Ponadto stosujemy sprawdzone systemy rur i złączek od KAN-therm i TECE. Działamy na terenie Wieliszewa, Legionowa, Warszawy i całego Mazowsza.


Realizacje pomp ciepła i kotłowni

Kompletne kotłownie z pompami ciepła Panasonic Aquarea i Mitsubishi Ecodan to przede wszystkim nasza główna specjalizacja. Każda realizacja obejmuje montaż jednostki zewnętrznej, wewnętrznej, bufora ciepła, zasobnika CWU i automatyki sterującej. Ponadto realizujemy również kotłownie z kotłami kondensacyjnymi Viessmann i Buderus.


Realizacje ogrzewania podłogowego i instalacji wod-kan

Ogrzewanie podłogowe to druga nasza kluczowa specjalizacja. Każda realizacja ogrzewania podłogowego zaczyna się od projektu z obliczeniem długości pętli i rozstawów rur. Dzięki temu instalacja działa równomiernie w każdym pomieszczeniu. Pracujemy na systemach KAN-therm i TECE, które zapewniają najwyższą trwałość. Realizujemy również kompletne instalacje wod-kan i przyłącza.


Dlaczego warto zobaczyć nasze realizacje instalacji HVAC

Zdjęcia realizacji mówią więcej niż słowa. Dzięki nim możesz ocenić jakość naszej pracy: porządek w kotłowni, równe prowadzenie rur, estetyczne montaże jednostek zewnętrznych i precyzyjne ułożenie ogrzewania podłogowego. Każda realizacja instalacji HVAC kończy się próbą szczelności, uruchomieniem i szkoleniem z obsługi.

Ponadto po zakończeniu prac zapewniamy serwis i przeglądy z czasem reakcji do 48 godzin. W rezultacie nasi klienci mają jednego wykonawcę odpowiedzialnego za całość instalacji: od projektu, przez montaż, po wieloletnią opiekę serwisową. Więcej o naszej firmie i doświadczeniu znajdziesz na stronie O nas.

Chcesz taką samą jakość realizacji u siebie?

Skontaktuj się z nami. Wycena bezpłatna i niezobowiązująca.